Hey Jude, Thank You!
Avagy a jobb csapat nyert? El Clasico véleménycikk Kezdjük az elején, Klasszikusnak semmiképpen sem volt nevezhető meccs, a legjobb szó talán József Attila egyik versének címe: Altató. Már az elején szeretném leszögezni hogy ez sokkal inkább lesz egy véleménycikk, mintsem egy elemzés. Ezek mellett szintén tisztáznám hogy, egy meccsre vetítve írom le a véleményemet, de ez … Olvass tovább